Služby

V blízkosti Valtic je hned několik příležitostí k nákupům ve velkých nákupních centrech jak u nás na Moravě tak v nedalekém Rakousku. Všechna nákupní centra jsou dostupná do 1a1/2 hodiny pohodlné jízdy autem.

G3 SHOPPING RESORT GERASDORF

G3 SHOPPING RESORT GERASDORF je obrovské nové moderní nákupní centrum na severovýchodním okraji Vídně. Z Valtic je velmi snadno dostupné autem. Cca 68 km – 50 minut jízdy autem. Najdete zde jak spousty obchodů s módním a sportovním zbožím, tak i spoustu restaurací a kaváren. Otevřeno je denně a parkovat se dá zdarma na parkovišti s kapacitou 4000 míst. Celý resort G3 je nekuřácký, ale i tak tam najdete dvě zóny vyhrazené pro kuřáky. Celý resort je taktéž pokrytý FREE Wi-Fi signálem.
Více informací najdete na http://www.g3-shopping.at/en/home

OLYMPIA CENTRUM BRNO (jih)

SHOPPING Centrum, multikno, dětský koutek, restauranty, kavárny, dětský vláček, olympia park a spoustu dalšího. Olympia Brno je strategicky velmi dobře položena na jižním okraji města Brna, v přímé návaznosti na sjezd z dálnice Praha – Brno směr Bratislava. Bezprostředně podél pozemku vede dálniční tah D2 na Bratislavu. Spojení velmi dobré dopravní dostupnosti, jak pro individuální dopravu, tak pro městskou hromadnou dopravu, spolu se skvělou viditelností činí z této lokality vynikající místo pro nákupy a zábavu. Z Valtic je toto nákupní centrum po dálnici D2 přibližně 40 minut jízdy – 56 km. 

Více informací najdete na http://www.olympia-centrum.cz/cz

PARNDORF DESIGN CENTRUM (AT – Parndorf)

Velké nákupní centrum inspirované klasickou rakouskou architekturou. Nachází se tu množství restaurací, kaváren, prostory pro děti, bezplatné parkoviště pro návštěvníky. Ve 130 designových prodejnách najdete vhodnou značku pro každý styl od legendárních designerských značek jako jsou PRADA, ARMANI, BALLY a GUCCI přes sportovní značky jako jsou NIKE a ADIDAS až po oblíbené módní značky GUESS, DIESEL a DESIGUAL. Centrum se nachází na spjnici Vídeň – Bratislava. Z Valtice vzdáleno 120 km a dostupné něco kolem hodiny a 20 minut jízdy.

Více informací (slovensky) na http://www.mcarthurglen.com/at/designer-outlet-parndorf/sk/

© 2024 • Tirata.cz
booking.jpg