Firmám nabízíme kompletní servis pro pracovní schůzky, školení, výuku, porady

pracovních skupin nebo i systém odměňování firemních pracovníků formou pobytu v nášem hotelu. V prostorách hotelu je k dispozici školící místnost s příslušenstvím jako je promítací plátno, projektor napojený na PC, flipcharty, velká plochá LED televize a možnost uspořádat sezení podle požadavků na daný typ akce. Nemusíte nic zařizovat sami – vše uděláme za Vás. Od snídaně až po večeři, coffeebreaky, občestvení, či návštěvu vinného sklípku i s odborným výkladem o víně od našeho sommeliéra a jiné.

S organizací Vašich firemních akcí u nás Vám rád pomůže team Hotelu garni Klaret Valtice.

Pro více informací kontaktujte recepci:

tel: +420 777 770 508
email:  recepceklaret@gmail.com

Školící místnost Klaret

Místnost pro meetingy či školení přímo na Hotelu garni Klaret.

Prostory určené pro skupiny do 50 osob, umístěné přímo na hotelu. Rozložení stolů lze upravit dle požadavků (U,T, škola) .

Vybavení místnosti:

Plátno + projektor, TV, Audio zařízení, klimatizace, WI-FI připojení. Samozřejmostí je nabídka coffeebreaků, obědy či společné večeře lze podávat ve vedlejší místnosti formou bufetu. K dispozici je také samoobslužná lednice s nápoji, automat na kávu čaj apod.

Nakupování – shopping

V blízkosti Valtic je hned několik příležitostí k nákupům ve velkých nákupních centrech jak u nás na Moravě tak v nedalekém Rakousku. Všechna nákupní centra jsou dostupná do 1a1/2 hodiny pohodlné jízdy autem. G3 SHOPPING RESORT GERASDORF G3 SHOPPING RESORT GERASDORF je obrovské nové moderní nákupní centrum na severovýchodním okraji Vídně. Z Valtic je velmi snadno dostupné autem. Cca 68 km – 50 minut…

Cykloturistika

Okolí Resortu Klaret je přímo předurčeno k jízdě na kole. Silniční, trekkingová i horská kola si zde najdou své. V okolí je spousta památek, zajímavosí a to vše dostupné na kole jen s minimálním převýšením, protože zdejší krajina je jen mírně zvlněná. Hotel Klaret Vám doporučuje 3 základní cyklotrasy: 1) s rodinou (29 km, 133 m)lehká trasa pro rodiny a začátečníky2) s partnerem/kou (33…

NĚCO NA CHUŤ

Základ každého vydařeného dne je snídaně! U nás si můžete vybrat z mnoha pokrmů, dezertů a domácích marmelád. Letní posezení a dobrá snídaně je zážitek, na který budete rádi vzpomínat. Je k dispozici i večerní menu, připravované na grilu z čerstvých surovin v kombinaci výborného vína z našeho sklepa.

VOLNÝ ČAS A RELAX

Volné chvíle se dají trávit aktivně a to nejen procházkami po Lednicko-Valtickém areálu ale i třeba na kole nebo na golfových hřištích. Okolí Valtic nabízí mnoho příležitostí jak tento čas prožít! Člověk potřebuje relaxovat a proto hledá nejvhodnější místa, kde se dá odpočívat. Ideální je čerstvý vzduch, klid, a pohoda. Možností jak relaxovat je hodně… Například se sklenicí kvalitního vína u nás na zahradě.

Víno a zážitky

Morava, to je víno, jedinečné zážitky a atmosféra vinných sklípků. Tradiční akce jako košty vína, výstavy vín či vinobraní jsou ideální pro skupiny, nebo přátelé, kteří hledají zábavu a odreagování od všedních starostí.Víno je vznešený nápoj, který je od každého vinaře jiný a tím se stává zajímavým pro většinu milovníků tohoto lahodného moku. Přijeďte si vychutnat naše vybraná vína pro Vás, k nám do…

© 2024 • Tirata.cz
booking.jpg